Sipariş / Kargo

Eser Giyim Online mağazamızdan saat 15:00'dan önce yapmış olduğunuz her alışverişinizde, sipariş vermiş olduğunuz ürün, anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına aynı gün teslim edilmektedir.

Web sitemizden yapmış olduğunu her alışverişte, kargoya teslim edilen ürünler 3 iş günü içerisinde tarafınıza teslimi yapılmaktadır.

Web sitemizde yer alan kargo takip sayfasından veya buradaki bağlantıdan kargo takip numaranızı ve e-posta adresinizi yazarak kargo durumunuzu öğrenebilirsiniz.

Yurtiçi vermiş olduğunuz tüm siparişlerinizde ücretsiz olarak kargonuz adresinize teslim edilmektedir.

Eğer kargonuz paketi açık halde geldiyse, iletişim sayfamızdan bizimle iletişim kurabilir veya kargonuzu iade edebilirsiniz.

Eser Giyim olarak en kısa vakitte yurtdışı siparişlerimizi ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Yurtdışı siparişlerinizde, 3 ila 5 iş günü arasında kargonuz adresinize ulaşmaktadır.

İade ve Geri Gönderim

Ürünü teslim aldıktan sonraki 14 gün içerisinde iadenizi gerçekleştirebilirsiniz. İadesi yapılmayan ürünler ve iade hakkında detaylı bilgi almak için Tüketici Hakları, Cayma, İptal ve İade Koşulları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Gece kıyafetlerinde, hassas kumaşlı, etiketi koparılmış ve taşlı ürünlerimizde değişim veya iade yapılmamaktadır. Bu ürünler haricindeki diğer ürünlerimizde iade yapabilirsiniz.

Sitemizden yapmış olduğunuz her alışverişte İade işlemleri için herhangi bir ücret talep edilmemekte veya iade ücreti ödenmemektedir.

Gece kıyafetleri, taşlı ürünler, hassas kumaşlı ürünler ve etiketi koparılmış ürünler haricinde yapacağınız iadeyi buradaki bağlantıdan sağlayabilirsiniz. İlgili formu doldururken müşteri kodu bölümünde yer alan kutucuğa"R5Y375" kodunu eklemeniz gerekmektedir.

İade işlemi gerçekleştirildikten sonra yapmış olduğunuz ödeme, 1 hafta içinde hesabınıza yansımaktadır.

Aldığınız ürünün beden veya renk değişimini ürünü satın almış olduğunuz mağazadan yapabilir, online mağazamızdan sipariş vermiş olduğunuz ürünün beden veya renk değişimi için ise iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Yurtdışı siparişlerinizde adresinize ulaşan ürünlerin iade işlemi gerçekleştirilememektedir. 

Ödeme

Eser Giyim Online'dan yapacağınız alışverişlerde havale yoluyla veya kredi kartınızla ödemenizi gerçekleştirip alışverişinize devam edebilirsiniz.

Kredi kartı ile yapacağınız her ödemede 9 aya kadar taksitlendirme seçeneği bulunmaktadır.

Taksitli ödemelerde vade farkına göre ödeyeceğiniz ücret artmaktadır. 

Yurtdışına sipariş edilen her üründe kargo ücreti ödenmektedir. Sipariş edilen ürün 3 ila 5 gün arasında adresinize ulaşmaktadır.

Kampanyalar

Eser Giyim Online mağazamızda belirli kampanya süreleri bulunmamaktadır. Kampanyalar, elde edilen stok ürünlere göre düzenlenip, mevsimsel zamanlara göre de değişkenlik göstermektedir. Web sitemiz üzerinde yapılacak olan herhangi bir kampanya, sosyal medya hesabımızdan kampanya tarihi öncesinde duyrulur. Sosyal medya hesabımıza bu linkten ulaşabilir ve duyurularımızı takip edebilirsiniz!

Kampanyalarımızın belirli bir geçerlilik süresi yoktur. Kampanyalarda içeriğine göre geçerlilik süresi değişkenlik gösterebilir.

Kampanyalı ürünlerimizde iade veya değişim hakkı maalesef bulunmamaktadır.

Web sitemize üye olma sayfasından üye olduğunuzda, kampanyalarımızla ilgili duyurular SMS ve E-Mail yoluyla tarafınıza bilgilendirme sağlanmaktadır. Bunların yanı sıra Instagram hesabımızdan bizleri takip ederek, gelecek duyurulardan haberdar olabilirsiniz.

Eser Giyim Hakkında

İstanbul'da, Fatih, Ümraniye ve Pendik'te bulunmak üzere 3 adet, Bursa mağazamız ve Online mağazamız olmak üzere toplamda 7 adet Eser Giyim mağazamız bulunmaktadır. Mağazalarımız hakkında iletişim bilgisi almak için ve diğer mağazalarımızla ilgili bilgi almak için tıklayınız.

Eser Giyim mağazamıza iletişim sayfamızdan gerekli bilgileri edinebilir ve bizlere ulaşabilirsiniz.

Online mağazamızdan ve Instagram hesabımızdan ürünlerimizi görebilir, diğer mağazalarımıza giderek ürünlerimize fiziksel olarak ulaşabilirsiniz.

Mağazalarımızda Cloche, Alfabeta, Ghisa, Ömür Inn, Womania, Senna, Qupra, My Dreams, Yusuf Özdemir, Garni, Miss Dalida, Misswhence gibi birçok markanın ürünleri bulunmaktadır. Mağazamızda satışını yapmış olduğumuz markaların ürünlerine mağazalarımız sayfasından kolayca ulaşabilirsiniz!

İlkbahar Yaz'23

İlkbaharın Renkleri, Yazın Sıcaklığı Kadın Giyimde Buluşuyor!

HEMEN KEŞFET